Poszukujemy którzy możliwości biznesowe wyczuwają z daleka Specjalista ds. Logistyki

Ansök senast: 04-01-2019    ·   Plats: Łódź

Naszą pasją jest zaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą, dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania techniczne i usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej. Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwań i dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje przyszłe zadania

Możesz spodziewać się wielu zadań mających na celu zapewnienie konkurencyjności dystrybuowanych przez nas towarów. Oznacza to, że będziesz miał do czynienia z analizą i optymalizacją poziomu zapasów, planowaniem zapotrzebowania towarów, koordynacją i monitorowaniem terminowości dostaw. Twoim obszarem odpowiedzialności będą też ekspozycja towarowa i inwentaryzacja.

Twój profil zawodowy

Masz wykształcenie wyższe (preferowane) i potrafisz zaangażować się w to, co robisz. Twoje kompetencje komunikacyjne są na wysokim poziomie, a język angielski znasz w stopniu komunikatywnym. Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych, a zwłaszcza potrafisz posługiwać się w swojej pracy arkuszem kalkulacyjnym Excel. Posiadasz też co najmniej dwuletnie doświadczenie z pracy w dziale logistyki.

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, którzy będą zatrudnieni w Centrali naszej spółki w Łodzi.

Nasza oferta

Zapewnimy Ci interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie za atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym. Zapewnimy Ci opiekę medyczną oraz kartę Benefit Multisport. Wyposażymy Cię w profesjonalne narzędzia pracy i zapewnimy rozwój zawodowy przez szeroki wachlarz szkoleń.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 3 stycznia br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Sök

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2016r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,072 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

Övriga lediga jobb

Avtalssupport

Ansök senast
31-01-2019
Plats
Solar Sverige AB, Göteborg HK

Account Manager Installation VVS

19-12-2018
Plats
Solar Sverige AB, Helsingborg