Poszukujemy którzy potrafią kontrolować przepływ produktów Magazynier

Ansök senast: 15-07-2019    ·   Plats: Wrocław

Naszą pasją jestzaopatrzenie i logistyka. Działamy zarówno w Polsce jak i zagranicą,dostarczając naszym Klientom przede wszystkim produkty, rozwiązania technicznei usługi z obszaru elektrotechniki instalacyjnej i automatyki przemysłowej.Ponieważ jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Solar, jesteśmy w staniezapewnić naszym Klientom również zaopatrzenie kompleksowe. Nie boimy się wyzwańi dlatego praca w Solar może stać się przygodą Twojego życia.

Twoje zadania:

Będziesz uczestniczył woperacjach naszego Oddziału Wrocław i staniesz się częścią zespołu ludzi,odpowiedzialnych za przepływ towarów do lokalizacji naszych Klientów. Twojecodzienne działania będą obejmowały zarówno przygotowanie i wysyłkę dostawtowarowych, jak też ich przyjęcia oraz wydania bezpośrednie Klientom, którzynas codziennie odwiedzają.  Będzieszrównież współpracował ze współdziałającymi z nami firmami spedycyjnymi.  Zadania te będziesz realizował przywykorzystaniu systemu informatycznego Microsoft Dynamics AX.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie ( preferowane techniczne)
  • Uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę, kartę Benefit/ OK System, opiekę medyczną Enel-Med
  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole

Prześlij nam swojąaplikację

Jeśli możesz zidentyfikowaćsię z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany nasząofertą, prześlij nam w terminie do 12 lipca 2019r Twoje zgłoszenierekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Sök

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

Övriga lediga jobb

Account Manager Industri OEM/MRO

Ansök senast
28-06-2019
Plats
Solar Sverige AB, Stockholm, Västerås, Örebro

Account Manager Industri OEM

14-07-2019
Plats
Solar Sverige AB, Jönköping eller Växjö