Poszukujemy którzy potrafią zrealizować każdy projekt Projektant Oświetlenia

Ansök senast: 10-12-2019    ·   Plats: Łódź; Wrocław

Czy chciałbyś zostać nowym Projektantem Oświetlenia  w międzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacji technicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym Działem Projektów Inwestycyjnych.

Twoje zadania

  • Jako Projektant Oświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces  realizacji projektów oświetleniowych.
  •  Będziesz miał unikalną możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
  • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych.
  • Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.
  • Tworzenie kalkulacji zwrotu z inwestycji

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoim dodatkowym atutem.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO
  • Ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większych projektów oświetleniowych.
  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.
  • Mile widzianą będzie też komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce zatrudnienia

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź, przewidujemy również możliwość zatrudnienia we Wrocławiu.

Co oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych takich jak opieka medyczna Enel-Med, karta Benefit Multisport/ , kursy Solar Business Academy.
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Projektanta Oświetlenia.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 15 listopada br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

Sök

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu

Övriga lediga jobb

Teknisk Innesäljare inom Säkerhet

Ansök senast
01-01-0001
Plats
Solar Sverige AB

Teknisk Innesäljare VS

15-12-2019
Plats
Solar Sverige AB, Göteborg, Högsbo