Stäng Fastbox Maxi

Din Fastbox är nu en Fastbox Maxi på grund av produkten som är tillagd till din Fastbox. Läs mer om Fastbox via länken:

Fastbox

Fastbox stängd

Vad vill du göra med din kundvagn?

Poszukujemy którzy widzą możliwości Specjalista ds. Zakupów

Ansök senast: 18-10-2020    ·   Plats: Łódź

Czy jesteś osobą, która świetnie porusza się w obszarze administrowania zakupami i jednocześnie potrafi skutecznie komunikować się z kolegami i koleżankami z innych działów? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK!” i jednocześnie posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego, być może będziesz miał szansę stać się współautorem sukcesu  dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy. Jeśli jesteś zainspirowany możliwością uczestniczenia w tej przygodzie, koniecznie sprawdź czy nie odnajdujesz się w nakreślonym poniżej scenariuszu zawodowym, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje przyszłe zadania

Możesz spodziewać się wielu zadań związanych z planowaniem, organizowaniem i monitorowaniem dostaw. Będziesz też miał wiele okazji do współpracy z naszymi strukturami handlowymi, rozlokowanymi na terenie całej Polski.

Twój profil zawodowy

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Potrafisz zaangażować się w to, co robisz, zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym.
  • Twoje umiejętności komunikacyjne są na bardzo wysokim poziomie
  • Dobrze radzisz sobie również przy komunikacji w języku angielskim
  • Posiadasz też umiejętność negocjacji.
  • Potrafisz obsługiwać komputer w zastosowaniach biznesowych.
  • Znajomość branży elektrotechnicznej i/ lub doświadczenie z pracy w dziale zakupów będzie Twoim dodatkowym atutem

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, którzy będą zatrudnieni w Centrali naszej spółki w Łodzi.

Nasza oferta

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub OK System
  • Możliwości rozwoju zawodowego przez szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam Twoją aplikację oraz CV w terminie do 13 października br.

Sök

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią kilkutysięcznego zespołu ludzi z inicjatywą, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 250 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2019r osiągnęliśmy przychód wynoszący 1,6 miliarda EUR, a w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. Więcej informacji znajdziesz na: www.solar.pl, www.solar.eu

Övriga lediga jobb

Account Manager Industry-Automation

Ansök senast
18-10-2020
Plats
Solar Sverige AB, Mellanöstra Sverige

Servicetekniker

18-10-2020
Plats
Solar Sverige AB, Halmstad